Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
OKRUTNA PIEŚŃ-konkurs!

OKRUTNA PIEŚŃ-konkurs!

autor:


Pierwszy tom bestsellerowej amerykańskiej serii „Świat Verity”.  Autorka głośnych  „Odcieni magii” powraca w wielkim stylu!

Kate Harker i August Flynn są następcami przywódców podzielonego miasta – miasta, gdzie z przemocy zaczęły rodzić się prawdziwe potwory. Kate chciałaby dorównywać bezwzględnością ojcu, który pozwala potworom wałęsać się po ulicach, a ludziom każe płacić za ochronę. August chciałby być człowiekiem, mieć dobre serce i odgrywać większą rolę w obronie niewinnych przed potworami – niestety sam jest jednym z nich. Może ukraść duszę, wygrywając pieśń na swoich skrzypcach. Jednak Kate odkrywa jego tajemnicę…

„Okrutna pieśń” wciągnie cię w świat pełen tajemnic i niepokojący wir postapokaliptycznej walki o przetrwanie.  W mrocznym urban fantasy dwoje młodych ludzi musi wybrać, czy chcą zostać dobrymi czy złymi bohaterami – przyjaciółmi czy wrogami. A stawką jest przyszłość ich rodzinnego miasta.

Premiera: 17.01.2018

UWAGA do wygrania egzemplarz tej wyjątkowej pozycji!

Aby wziąć udział w losowaniu  należy wysłać do nas wiadomość na adres: redakcja@beskidnews.pl , w tytule maila podając hasło "OKRUTNA PIEŚŃ".

Pamiętajcie aby w treści wiadomości podać swoje imię, nazwisko i miejscowość. 

Na Wasze maile czekamy do wtorku 27lutego 2018 r. do godziny 10:00. 

Zwycięzców powiadomimy drogą mailową. POWODZENIA!!!

Jeżeli nie uda Ci się wygrać w konkursie, książkę  można zakupić poprzez stronę internetową :

http://www.empik.com/okrutna-piesn-schwab-victoria,p1172216330,ksiazka-p