Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Mikołaj rozdaje prezenty!!!

Mikołaj rozdaje prezenty!!!

autor:


Święty Mikołaj zawitał do naszej redakcji zostawiając nam do rozdania dwa egzemplarze wyjątkowej książki „Zakochaj się Julio”. Co zrobić ,żeby otrzymać jedną z nich? Wystarczy, że  wyślecie list do świętego Mikołaja w którym napiszecie czy i w jakich sytuacjach byliście grzeczni. Liczymy na Waszą inwencje twórczą ;) Listy wysyłajcie drogą mailową na adres redakcja@beskidnews.pl w tytule wpisując hasło „list do Św. Mikołaja”. Obiecujemy, że wszystkie wiadomości zostaną przesłane na jego prywatną skrzynkę mailową. Zwycięzców, którzy urzekną go swoimi listami powiadomimy drogą mailową. Na Wasze maile czekamy do dzisiaj (6.12.2017) do godziny 13:00. Powodzenia:)

Opis książki:

Zimowa sceneria polskich gór i wzruszająca opowieść o miłości jak z bajki.

Julia jest nauczycielką w jednym z krakowskich liceów. Młoda i ambitna, cieszy się wśród uczniów szacunkiem oraz sympatią. Dziewczyna ma złote serce, a dla swoich wychowanków jest w stanie zrobić wszystko, nawet narazić własną reputację!

Jakub realizuje się życiowo i zawodowo – jego firma deweloperska prężnie się rozwija, a narzeczona – Dagmara – wydaje się wymarzoną partnerką. Mimo to Jakub odczuwa pewien niedosyt i pustkę. Przypadkowe spotkanie z Julią na jednym z górskich szlaków wywoła lawinę zdarzeń. Czyżby Jakub odnalazł prawdziwą księżniczkę? Czy drogi tych dwojga zejdą się na zawsze?

Morał z tej opowieści może płynąć tylko jeden – szlachetne i dobre serce zawsze zwycięży fałsz i dwulicowość innych…

Jeżeli nie uda Ci się wygrać w konkursie, książkę  można zakupić poprzez stronę internetową :

http://www.wydawnictwopoznanskie.com/PL-H14/ksiazki/490/zakochaj-sie-julio.html